בית הספר למשחק אספקלריא

"ללמוד משחק?! מי צריך את זה בכלל?!"
לימודי משחק הם לא סתם לימודים גבוהים. אלה לימודים גבוהים שמכניסים אתכם לעולם משחרר של צחוק, שמחה והנאה, גם בעמל השבוע, משפחה-ילדים-עבודה, יש לכם הזדמנות לשכוח מהכול ופשוט ליהנות. משחק הוא כישרון נפשי שמחבר בין אנשים והמפגש עצמו הוא חוויה. כל חברי הקבוצה הם אנשים שרוצים ללמוד משחק. בקבוצה יש מגוון של סגנונות, אנשים בגילים שונים וההיכרות ביניהם היא היכרות עמוקה, מבפנים. האינטראקציה עם חברי הקבוצה היא הזדמנות לקשרים חדשים וחזקים.

"וואי, באמת הייתי התפקיד הראשי בכיתה ג'!"
תמיד חלמתם להיות שחקנים? גם אתם ראיתם סרטים והצגות ואמרתם לעצמכם שגם אתם יכולים? מצוין! זו הזדמנות שלכם להגשים את החלום ולהיכנס לעולם הקסום של המשחק. תמיד הייתם התפקיד המשני בהצגות? לרקוד אתם יודעים מעולה אבל להציג-פחות? אולי המשחק הוא כשרון חבוי אצלכם? לימודי המשחק יפתחו את הדלת לשחקן הנסתר שבכם, ליכולות שמעולם לא חשפתם.

"נראה לכם? יש לי פחד קהל"
חוששים? לא תמיד זורמים? לא תמיד קל לכם להיפתח? לימודי משחק משפרים פלאים את הביטחון העצמי ואת העמידה מול קהל. זה הזמן להעצים את האישיות שלכם ולגלות תכונות חבויות שלא באו לידי ביטוי עדיין. לימודי המשחק מאפשרים העצמה מקצועית בכל עבודה שבה יש אינטראקציה עם אנשים, מורים, עובדים סוציאליים, מרצים ואפילו עובדים שצריכים לעשות פרזנטציה פעם בכמה זמן – לימודי המשחק ישפרו את ההופעה שלכם לפני קהל, הם יסייעו לכם להיות ייצוגיים יותר וזורמים יותר. הבוס שלכם יודה לכם, אבל, חשוב יותר-אתם תודו על זה לעצמכם.

"אבל כבר למדתי דרמה ביסודי…"
לימודי משחק בבית ספר מקצועי הם לא לימודים חובבניים! הם פותחים שער לקריירה חדשה ומאפשרים לכם להתחיל לעבוד במשהו מעניין באמת, משהו שאתם אוהבים. לא רוצים מקצוע חדש לגמרי? רוצים ללמוד פסיכודרמה או דרמה-תרפיה? לימודי המשחק נחשבים קורסי הכנה למקצועות אלה ושעות הלימוד שתצברו אצלנו יהיו קרש הקפיצה שלכם ללימודי ההמשך.

"נו, בסדר. אבל אי אפשר באמת להתפרנס מזה…"
אז זהו, שכן! בית הספר למשחק 'אספקלריא' פועל לצד תיאטרון חי ותוסס שמציג למעלה מ-500 הצגות בשנה! התיאטרון מחפש את המוכשרים ביותר ומאפשר להם להשתלב בצוות השחקנים הגדול שבו. אין לכם סיבה להתלבט.

לימודי משחק ב'אספקלריא' הם התחנה הבאה שלכם.

*ניתן להירשם לכל הקורסים דרך טופס ההרשמה ובטלפון*